piątek, października 09, 2020

"Figurantka"- Aniela Wilk

 

     Alice to freelancerka, którą poznajemy w dość nietypowy sposób, bo na pogrzebie jej prawie ex męża Adama. Otóż miała już złożone papiery rozwodowe i cieszyła się ze zbliżającego się rozwodu, gdy nagle jej mąż po prostu umarł. Z racji panujących między nimi relacji, na pogrzebie nie była szczególnie zmartwiona, jednak to właśnie podczas tej smutnej uroczystości zaczęły dziać się dość dziwne rzeczy. W tym całym zamieszaniu Alice poznaje Bruce’a (we własnym domu) i tak ich drogi się schodzą. Okazuje się, że mąż Alice nie do końca był taki nudny jakby mogło się wydawać, a Bruce jest agentem FBI i jego zadaniem jest zbadanie sprawy Adama. Alice zostaje wciągnięta w sprawę nie z własnej woli, jednak od tej chwili musi być bardzo czujna i uważać na każdy swój ruch. Akcja bardzo szybko się rozkręca, a sytuacje, które spotykają naszą bohaterkę mrożą krew w żyłach. To Świetnie skonstruowana książka, która wciągnie was od pierwszych stron. Intryga, sensacja, romans w jednym to mieszanka wybuchowa, którą ja kupuję w całości. Świetna fabuła i genialna główna bohaterka, która od początku porwała mnie swoją osobowością i ta intryga, dzięki której do końca zastanawiamy się jak ta historia się zakończy. Jeśli jeszcze nie czytaliście „Figurantki” to właśnie teraz jest ten moment, kiedy warto to zmienić. Zapewniam was, że to będzie czysta przyjemność! 


Za możliwość przeczytania książki dziękuję  Burda Książki

4 komentarze:

 1. Cieszę się ,że książka tak bardzo Ci się podobała. Ja jednak raczej po nią nie sięgnę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Różne są opinie o tej książce. Ważne, że tobie się podobała.

  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń
 3. Czytałam wiele pozytywnych opinii o tej książce ale ja jakoś nie potrafię się do niej przekonać. No ale ile ludzi tyle zainteresowań.

  OdpowiedzUsuń
 4. Hmmm... a mnie ona zaciekawiła. W każdym razie jak spotkam ją w pobliskiej księgarni sięgnę po coś lekkiego dla siebie.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny. Będzie mi miło jeśli zostawisz po sobie ślad. Pozdrawiam!

Copyright © 2016 Zakładki Made by A. , Blogger