niedziela, czerwca 07, 2020

"Skandal" Katarzyna Nowakowska     Julia to młoda kobieta pochodząca z dobrze sytuowanej rodziny, która doskonale zna się na tym co robi. Jest sympatyczna i bez trudu zdobywa zaufanie klientów. Gdy rodzinna firma stara się pozyskać przychylność bogatego arystokraty, Julia obawia się, że bez przygotowania nie wszystko pójdzie po jej myśli. Gdy poznajemy wyniosłego Windstora możemy już być pewne, że nic nie pójdzie łatwo i przyjemnie. Julia jednak nie poddaje się i walczy o to, by Windstor choć odrobinę się rozluźnił. Czy Julia zdobędzie zaufanie arystokraty i poradzi sobie z jego trudnym charakterem? Czy lody zostaną przełamane?

    Lubię książki K.N. Haner, ale książka Katarzyny Nowakowskiej wkradła się w moje serce chyba najbardziej i na długo tam zostanie. Myślałam że już nic mnie nie zaskoczy, aż nagle sięgnęłam po "Skandal”. Bardzo spodobała mi się sama historia. Nareszcie główna bohaterka, która zdobyła moją sympatię. Windstor to dość specyficzny mężczyzna, ale jego również polubiłam. Na pozór skryty i niedostępny nie raz mnie zaskoczył swoim temperamentem. Urzekły mnie również relacje Julii i Windstora. Początki bardzo chłodne by z czasem zadziało się coś więcej, co totalnie nas wciąga, by na końcu rozerwać nas na milion małych kawałków, których chyba nic (poza kolejną częścią książki) nie jest w stanie poskładać. Gorąco polecam!
Za możliwość przeczytania książki dziękuję  Burda Książki i K.N. Haner

5 komentarzy:

 1. Osobiście dla mnie nie jest to najlepsza książka tej autorki, ale blisko podium. Za krótka dla mnie była.

  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam coraz większą ochotę, by sięgnąć po tę książkę. 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Szukam ostatnio takiej historii, która kazałaby mi piszczeć z niecierpliwości i chichotać z powodu relacji bohaterów. Myślę, że tą by się nadała :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie że polubilas główna bohaterkę ^^ autorka mnie ciekawi :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajnie że główna bohaterka jest niewnerwiająca ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny. Będzie mi miło jeśli zostawisz po sobie ślad. Pozdrawiam!

Copyright © 2016 Zakładki Made by A. , Blogger