sobota, kwietnia 18, 2020

"Osaczona" Pola Roxa


   
     Karolina ma na pozór poukładane życie. Całkiem dobrą pracę w stolicy, męża z którym tworzą parę od prawie 16 lat i dom na kredyt pod miastem. Gdy z dnia na dzień powoli traci kontrolę nad swoim dotychczasowym życiem postanawia odpocząć. Wyrusza na kilkudniową podróż za granicę, gdzie ma zamiar dobrze się bawić. Tam poznaje Waldka. Mężczyznę pod 40stkę. Elegancki i zabawny facet zyskuje w jej oczach i razem spędzają tych kilka dni. Gdy ma już do czegoś między nimi dojść, Karolina w ostatniej chwili ucieka i następnego dnia wraca do Warszawy. Gdy okazuje się że po powrocie wcale nie jest lepiej, mąż traktuje ją jakby była gorszego sortu, a przyjaciółka kradnie jej sprzed nosa awans w dziewczynie wszystko pęka. Na domiar złego odkrywa ze mąż ją zdradza. By odreagować wyrusza z siostrą do klubu, a tam spotyka poznanego na wyjeździe Waldka i wtedy wszystko się zaczyna. A co? Przekonajcie się same!

    „Osaczona” to książka oparta na prawdziwych wydarzeniach autorki która pisze pod pseudonimem Pola Roxa. To miejscami zabawnie opisana historia w której nie raz pomyślałam ale jak to?! Zdecydowane plusy za liczne żarty i ironię, która jest przecież domeną ludzi inteligentnych. Chętnie poznałam losy Karoliny i to, jak jej życie zmienia się o 180 stopni dzięki przypadkowemu spotkaniu. Istna karuzela emocji i totalnych zawirowań. Jak na debiut, to muszę przyznać, że książkę czytało się niezmiernie przyjemnie i jeśli tak mają wyglądać debiuty to ja chcę więcej i więcej!


Za możliwość przeczytania książki dziękuję wydawnictwu Lipstick Books

5 komentarzy:

 1. To, że książka jest oparta na prawdziwych wydarzeniach, kusi mnie, żeby po nią sięgnąć. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Na początku nie planował jej czytać, ale pod wpływem recenzji zmieniłam zdanie.

  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo się cieszę! Ja świetnie się bawiłam przy tej książce :)

   Usuń
 3. O, super, że ta książka Ci się spodobała. Ja na razie nie mam w planach, ale zobaczymy, może gdzieś kiedyś wpadnie mi w ręce.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny. Będzie mi miło jeśli zostawisz po sobie ślad. Pozdrawiam!

Copyright © 2016 Zakładki Made by A. , Blogger