środa, lipca 31, 2019

"Wiele powodów, by wrócić" Augusta Docher

   

  „Wiele powodów, by wrócić” to kontynuacja książki „Najlepszy powód, by żyć”. Dominika i Marcel kochają się, jednak niespodziewanie ich szczęście zostaje poddane próbie przez wypadek Marcela, po którym chłopak zapada w śpiączkę. Zrozpaczona Dominika nie marzy o niczym innym, niż by jej ukochany powrócił do niej - obudził się i był zdrowy. Gdy po pewnym czasie to następuje, ich szczęście nie trwa długo. Okazuje się, że Marcel nie pamięta ostatnich 2 lat. Nie pamięta swojego związku, życia i jest oszołomiony zaistniałą sytuacją. Czy związek Dominiki i Marcela ma jeszcze rację bytu? A co jeśli Marcel nie odzyska pamięci, a Dominice nie uda się skraść jego serca ponownie? Rozpoczyna się walka o zdrowie i walka o miłość. Czas pokaże, co będzie potem...

"Co, a przede wszystkim, jak będzie później? Nie wiem. Mam nadzieję, że dobrze, ale to zupełnie inna, nowa historia, której jeszcze nikt nie zna i którą napisze czas."

     Z problemem amnezji spotkałam się ostatnio w jednym z moich ulubionych seriali. Z ogromnym zainteresowaniem śledziłam losy bohaterów. Tu było podobnie. Zarówno w serialu jak i w książce kibicowałam z całego serca głównym bohaterkom, by udało im się pomóc ich ukochanym w odzyskaniu pamięci. Wraz z nimi odczuwałam ból i niemoc jaką przeżywały. Książka „Wiele powodów, by wrócić” Bardzo przypadła mi do gustu, a problemy jakie porusza dogłębnie mną poruszyły i pozwoliły na chwilę zatrzymać się i docenić, co mam. Polubiłam również bohaterów, chociaż Marcel swoim zachowaniem czasem mnie irytował. Wybaczam mu jednak biorąc pod uwagę, że sytuacja, w której się znalazł nie była komfortowa a on starał się w niej jak najlepiej odnaleźć. Styl autorki bardzo mi przypasował, a że to dopiero moje początki z jej twórczością, to chętnie poznam  wcześniejsze, jak i kolejne jej książki. Fabuła mocno mnie wciągnęła a cała seria zostanie ze mną i będę ją polecać. Cieszę się, że z każdym rokiem polskie autorki są coraz bardziej doceniane i promowane a co za tym idzie my, czytelnicy możemy poznać całkiem nowe, ciekawe i wciągające historie jak ta. 

Za możliwość przeczytania książki dziękuję wydawnictwu OMGbooks


8 komentarzy:

 1. Czytałam pierwszy tom, jednak nie za bardzo się z nim polubiłam. Na razie nie mam w planach czytania nic tej autorki. ;) Ale fajnie, że tobie się podobała seria ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Muszę jeszcze nadrobić pierwszą część, ale na pewno przeczytam oba tytuły. 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. O autorce, nigdy nie słyszałam. Nie przepadam za tego typu literaturą, więc i nowinki o niej omijam szerokim łukiem.

  OdpowiedzUsuń
 4. Muszę kiedyś sięgnąć po ta serię. Ja polecam film o tej tematyce i że cie nie opuszczę tu dziewczyna traci pamięć także nie pamięta tylko kilku ostatnich lat dlatego też jej màz rozkochuje ja na nowo. Bardzo fajny i mocny film. Jestem ciekawa o jakim serialu jest mowa ? :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Brzmi interesująco, ale najpierw muszę przejść przez tom pierwszy ;)
  Pozdrawiam
  https://subjektiv-buch.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Brzmi bardzo przyjemnie. Nie czytałam zbyt wielu tytułów spod pióra Autorki.

  OdpowiedzUsuń
 7. OOOoo całość zapowiada się ciekawie, choć ostatnio mam falę na erotyki. Jak wrócę do tego typu książek to pewnie sobie zamówię:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny. Będzie mi miło jeśli zostawisz po sobie ślad. Pozdrawiam!

Copyright © 2016 Zakładki Made by A. , Blogger