niedziela, maja 27, 2018

"Szamanka od umarlaków" Martyna Raduchowska


 Lubimy czytać


       Chyba każdy z nas chciałby mieć jakąś magiczną moc. Okazuje się, że nie do końca tak jest. Ida, pośród całej swojej magicznej rodziny, jako jedyna nie czuje się czarownicą. Chce iść na studia psychologiczne i wieść normalne niemagiczne życie. Gdy pełna optymizmu wyrusza do Wrocławia, zaczyna wierzyć, że jej plan się powiedzie. Studia, zajęcia, imprezy w akademiku, to wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Niestety, przeznaczenie ma dla Idy inny plan na życie. Nie jest przecież normalnym to, że co druga osoba, którą spotykasz to duch, a pech, który cię prześladuje, nie pozwala o sobie zapomnieć? Na szczęście, w odpowiednim momencie pojawia się ciotka Tekla 
– specyficzna starsza pani, która bierze Idę pod swoje skrzydła i obiecuje nauczyć ją, jak sobie radzić z tą nietypową i, nie okłamujmy się, dość przerażającą sytuacją. Ludzie, kto by pomyślał, że bycie medium będzie takie trudne?!
     „Szamanka od umarlaków” to książka dla każdego. Napisana tak lekko, że czyta się ją niemal jednym tchem. Niesamowita dawka wysmakowanego humoru, który prowadzi czytelnika do ostatniej strony. Tym, co potęguje mój zachwyt nad całością, jest piękna i przyciągająca wzrok okładka. Książka o duchach, której nie będziesz się bał!
     Gorąco polecam ten tytuł każdemu, kto lubi podczas lektury oderwać się od przyziemnych spraw i poczuć się choć odrobinę magicznie.

Za możliwość przeczytania książki dziękuję wydawnictwu UROBOROS

6 komentarzy:

 1. Może kiedyś się skuszę, bo lubię taką tematykę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam i zaniedługo się za nią zabieram nie ma co :D Twoja recenzja tylko jeszcze bardziej mnie przekonała :D
  Dodałam do obserwowanych oraz i blogów do których zaglądam, pozdrawiam i cudowne zakładki robisz :D Ach chciałabym kiedyś mieć taką w swoich łapkach :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To takie miłe <3 Ja skończyłam drugą część. Do piątku pojawi się recenzja. Polecam Ci zabierać się za pierwszą część jak najszybciej, bo warto!

   Usuń

Dziękuję za odwiedziny. Będzie mi miło jeśli zostawisz po sobie ślad. Pozdrawiam!

Copyright © 2016 Zakładki Made by A. , Blogger