środa, maja 09, 2018

Premiera tomiku "Serc naszych winy"

     To dziś! Premiera najbardziej przeze mnie oczekiwanego tomiku "Serc naszych winy" autorstwa Łukasza Załustowskiego. To debiut dla mnie jako patrona i debiut dla mojego męża Łukasza, jako poety. Choć w ciągu dekady spod jego ręki wyszło naprawdę dużo wierszy, dopiero teraz udało się spełnić jego marzenie. Tomik ujrzał światło dzienne i cóż: jest! Niewielkich rozmiarów książka, a sprawia tyle radości! 

     Tomik "Serc naszych winy" pozwala wejść w głąb naszego ja i zostać dłużej niż chwilę. Dzięki niemu przypomnisz sobie, jak wygląda prawdziwa miłość: Ta nieprzerysowania, zawiła, trudna, często bez happy endu. Proste słowa o realnych uczuciach i subiektywnych odczuciach. Daj sobie szansę, zatrać swe serce, poczuj się winny!


Przesłanie mam krótkie: Walczcie o swoje marzenia, bo warto!Wraz ze mną tomik patronatem objęły:
http://lottaczyta.com.pl
https://literackafantazja.blogspot.com
https://wroclawianka-czyta.blogspot.com
http://ksiazkowepodrozeanny.blogspot.com
http://nie-oceniam-po-okladkach.blogspot.com

6 komentarzy:

 1. Bardzo mi przykro że nie udostępniłam u siebie zadnej informacji na temat tomiku własnie 9 ale siekło mnie choróbsko i egzystowałam bo egzystowałam. Jednak ten błąd można zawsze naprawić :P ale poczekam do momentu otrzymania tomiku :P gratulacje patronatu i debiutu dla Łukasza :)

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja dopiero na dniach będę mogła wstawić informacje o tomiku :( Wyjazd mi się przedłużył, potem był problem, bo nigdzie nie było mojego egzemplarza... Ale już się znalazł! Listonosz miał przez kilka dni przy sobie.. :/
  Za kilka dni poinformuję wszystkich o tym króciutkim a jakże pięknym i prawdziwym dziele <3
  Gratuluje patronatu i debiutu dla Łukasza ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ważne, że tomik się znalazł i już go masz :) Cieszę się, że wyjazd się udał!

   Usuń

Dziękuję za odwiedziny. Będzie mi miło jeśli zostawisz po sobie ślad. Pozdrawiam!

Copyright © 2016 Zakładki Made by A. , Blogger